Home
Shop
Wishlist0
Sold: 0 / 1

HP EliteBook 2560p i7-2620M

  • Processor clock speed: 2700 MHz
  • Processor family: Intel Core i7
  • Processor model: i7-2620M
  • Internal memory type: DDR3-SDRAM
  • Operating system installed: Windows 7 Professional

269.99

Buy Now Compare
Availability: 1 stok
SKU:HP820

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Back to Top
Product has been added to your cart