Home
Shop
Wishlist0
Sold: 0 / 5

Headband Gamer Kubite T-688

Headband USB
Adjustable joint
Cable 1.8m
Microphone
Control of control
Synthetic leather

 

10.00

Buy Now Compare
Availability: 5 stok
SKU:INKUBITE

Mic Dimension     6.0×5.0 mm Ф

Directivity      Omnidirectional

Speaker Diameter       40 mm Ф

Impedance      16-32 Ω

Frequency Response     20~20000Hz

Sensivity       -52dB+3dB

Cord Length     1.8 m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Product has been added to your cart