Home
Shop
Wishlist0
Sold: 0 / 3

GP Ultra GP24AU-2UE4 LR03

3.00

Buy Now Compare
Availability: 3 stok
SKU:GP24AU2UE4

Technical specifications

Standard size – 286 (aaa)
Voltage, V – 1.5
Electrolyte type – alkaline
Quantity in pack – 4

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Product has been added to your cart