Home
Shop
Wishlist0

HP EliteBook 840 G1 i5-4300U

  • Intel Core i5-4300U 1.9 GHz (3 MB Cache) up 2.50 GHz
  • Windows 7 Professional 64-bit (with Win8 Pro License)
  • 4 GB DDR3L SDRAM; 180 GB Solid-State Drive
  • 14-Inch LED-backlit HD SVA anti-glare screen, Intel HD Graphics 4400 (1366 x 768)
  • 3 x USB 3.0 (1 Charging); 1 x VGA, 1 x DisplayPort; Bluetooth

239.00

Compare
Availability: S’ka stok
SKU:HP840G1

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Back to Top
Product has been added to your cart