Home
Shop
Wishlist0

HP EliteBook 850 G1 i5-4300u

  • Processor: Intel Core i5-4300U Dual-Core 1.60GHz
  • RAM: 4GB DDR3 SDRAM
  • Hard Drive: 180 SSD SATA
  • Graphics: Intel HD Graphics 4400
  • Operating System: Microsoft Windows 7 Professional 64-bit with Windows 8 Pro License

235.00

Compare
Availability: S’ka stok
SKU:850G1

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Back to Top
Product has been added to your cart