Home
Shop
Wishlist0

HP EliteBook 8570p i5-3220M

  • Intel Core i5-3220M 2.5GHz Processor
  • 8GB DDR3 – 250GB SATA Hard Drive
  • 15.6-inch HD+ wide-viewing angle (WVA) anti-glare display (1600 x 900)
  • Microsoft Windows 7 Professional (64-Bit)

219.00

Compare
Availability: S’ka stok
SKU:HP8570P
Brand name HP
Item Weight 3.74 Kg
Item model number B6P98EA#ABU
Screen Size 15.6 inches HD 1366×768
Processor Type Core i5 – 3220M
Processor Speed 2.8 GHz
RAM Size 4 GB
Hard Drive Size 250 GB
Hard Disk Technology sshd
Operating System Windows

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Product has been added to your cart