Home
Shop
Wishlist0

Lenovo IdeaPad S145 15

Lenovo IdeaPad S145 15

460.00

Compare
Availability: S’ka stok
SKU:PF1G3S4P-1-1-1-1

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Back to Top
Product has been added to your cart