Home
Shop
Wishlist0

Lenovo IP 130 AMD A4(9125)

Lenovo NB Ideapad 330-15IKBR, Core i5-8250U (4C, 1.6 / 3.4GHz, 6MB), 15.6″ FHD (1920×1080) Anti-glare, 4GB DDR4-2133, 1TB 5400rpm, Integrated Intel UHD Graphics 620, DVD±RW, BT+Webcam, FreeDOS, Platinium Grey, 1Y

239.00

Compare
Availability: S’ka stok
SKU:PF1G3S4P-1

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Back to Top
Product has been added to your cart