Home
Shop
Wishlist0
Sold: 0 / 2

Lenovo NB Ideapad 330-15IKBR

Lenovo NB Ideapad 330-15IKBR, Core i5-8250U (4C, 1.6 / 3.4GHz, 6MB), 15.6″ FHD (1920×1080) Anti-glare, 4GB DDR4-2133, 1TB 5400rpm, Integrated Intel UHD Graphics 620, DVD±RW, BT+Webcam, FreeDOS, Platinium Grey, 1Y

549.00

Buy Now Compare
Availability: 2 stok
SKU:PF1G3S4P

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Product has been added to your cart