Home
Shop
Wishlist0

Lenovo ThinkCentre M82 Sff i3-3470 2.9GHz

  • Intel Core i3-3470 Quad Core Processor (6M Cache, up to 3.6 GHz), no Wireless.
  • 4GB DDR3 RAM Memory, 500GB Hard Drive, DVD Drive, Video Ports: VGA, DisplayPort; Network: 10/100/1000 Gigabit Ethernet
  • 4 x USB 3.0 ports, 4 x USB 2.0 ports, 1 x VGA port, 1 x DisplayPort, 1 x Ethernet port.
  • Windows 10 Professional (64bit).

89.00

Compare
Availability: S’ka stok
SKU:LENM82SFF

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Back to Top
Product has been added to your cart