Home
Shop
Wishlist0

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.8″ background_image=”https://tsgonlinestore.com/wp-content/uploads/2020/06/1-1-2.jpg” custom_padding=”150px||100px||false|false”][et_pb_row _builder_version=”4.4.8″ background_enable_image=”off”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.4.8″][et_pb_text _builder_version=”4.4.8″ _dynamic_attributes=”content” text_font=”Poppins|600|||||||” text_font_size=”34px” text_orientation=”center” text_text_shadow_style=”preset4″ text_text_shadow_vertical_length=”0.03em” text_text_shadow_color=”#000000″]@ET-DC@eyJkeW5hbWljIjp0cnVlLCJjb250ZW50IjoicG9zdF90aXRsZSIsInNldHRpbmdzIjp7ImJlZm9yZSI6IiIsImFmdGVyIjoiIn19@[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.8″][et_pb_row column_structure=”1_2,1_6,1_6,1_6″ _builder_version=”4.4.8″ width=”90%” max_width=”90%”][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”4.4.8″][et_pb_toggle title=”Rreth Trade Services Group L.L.C.” open_toggle_text_color=”#000000″ icon_color=”#BC3633″ _builder_version=”4.4.8″ title_text_color=”#000000″ title_font=”|600|||||||” title_font_size=”17px” border_radii=”on|24px|24px|24px|24px” border_width_all=”3px” border_color_all=”#BC3633″]

Ç`farë është TSGONLINESTORE.com?
Është platformë online e shitjeve, e krijuar nga Trade Services Group L.L.C. Është një dyqan online i specializuar në shitjen e teknologjisë së fundit dhe në të njëjtën kohë të teknologjisë së dorës së dytë.

Pse TSG LLC?
TSG LLC është kompani që daton nga viti 2007, ku ka për detyrë mirëmbajtjen, servisimin dhe shitjen e produkteve të teknologjisë së informacionit, siq vazhdon edhe sot me brende të ndryshme dhe me çmime më të lira në treg, të produkteve të reja dhe atyre të përdorura, si me pakicë ashtu edhe me shumicë

Ku është TSG LLC?
TSG LLC është dyqan fizik dhe si i tillë posedon një dyqan në internet. Për korrektësinë e konsumatorit, ne kemi sallën e ekspozimit, kështu që konsumatorët gjithashtu mund të shohin fizikisht produktet e tyre.

Si mund ta kontaktoj TSG LLC?
Për të qenë më afër jush, ne kemi bërë disa mënyra për t’ju kontaktuar. Prandaj, nga e hëna deri të shtunën nga ora 09:00 deri në 19:00.

– Në telefon (si Viber dhe Whatsapp): +383 45 999 181.
– Me email: support@tsg-ks.com
– Në Facebook: facebook.com/tsgonlinestore
– Në Instagram: instagram.com/tsg_ks
– Në Twitter: twitter.com/trade_tsg

[/et_pb_toggle][et_pb_toggle title=”Pagesat!” open_toggle_text_color=”#000000″ icon_color=”#BC3633″ _builder_version=”4.4.8″ title_text_color=”#000000″ title_font=”|600|||||||” title_font_size=”17px” border_radii=”on|24px|24px|24px|24px” border_width_all=”3px” border_color_all=”#BC3633″]

Cilat janë mundësitë e pagesës?

Për t’ju siguruar lehtësi në pagesat tuaja, ofrohen disa metoda të pagesës për produktet e dëshiruara.

  • – Nëpërmjet kartelave bankare (nga secila bankë)
  • – Nëpërmjet PayPal
  • – Transferta bankare
  • – Pagesa me këste nga BKT (karta primare).

Pagesat bëhen me të gjitha llojet e kartave bankare (karta krediti ose debiti) të të gjitha bankave të Kosovës, si dhe të pagesave ndërkombëtare.

A munden pagesat me këste?

Pagesat me këste mund të bëhen permes bankës BKT me kartën e saj të kreditit (jo-debit), ku mund të blini produktin që dëshironi deri në 6 këste pa interes.

A ka zbritje nëse ofrohet më shumë se një produkt?

Nëse blini më shumë se një produkt çmimet bëhen më të lira. Por nga koha në kohë ka oferta zbritje për të gjitha produktet.

A ka doganë dhe taksa të përfshira në çmim?

Doganat dhe taksat janë të përfshira në çmim. Që do të thotë se shuma që ju paguani është çmimi përfundimtar për çdo produkt.

A kushton më lirë për të blerë produktin nga faqja apo në dyqan?

Çmimi i produktit ndryshon në këtë rast. Nëse produkti është blerë nga faqja e internetit, produktet janë më të lira, nëse janë blerë në sallën e shfaqjeve çmimet janë më të shtrenjta.

[/et_pb_toggle][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_6″ _builder_version=”4.4.8″][et_pb_blurb title=”Dërges Falas” use_icon=”on” font_icon=”%%122%%” icon_color=”#BC3633″ use_icon_font_size=”on” icon_font_size=”46px” _builder_version=”4.6.6″ header_font=”Poppins|600|||||||” header_text_align=”center” body_font=”Poppins||||||||” body_text_align=”center” body_text_color=”#000000″ hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

Ne ju dërgojm produktet në shtëpin tuaj brenda 24 ore

[/et_pb_blurb][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_6″ _builder_version=”4.4.8″][et_pb_blurb title=”Garantojm 100% kthimin e pageses” use_icon=”on” font_icon=”%%155%%” icon_color=”#BC3633″ use_icon_font_size=”on” icon_font_size=”46px” _builder_version=”4.4.8″ header_font=”Poppins|600|||||||” header_text_align=”center” body_font=”Poppins||||||||” body_text_align=”center” body_text_color=”#000000″]

Ne garantojmë kthimin e parave, nëse ka ndonjë gabim gjatë procesit të blerjes.

[/et_pb_blurb][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_6″ _builder_version=”4.4.8″][et_pb_blurb title=”Ndihmë Online nga 9:00 në 19:00″ use_icon=”on” font_icon=”%%133%%” icon_color=”#BC3633″ use_icon_font_size=”on” icon_font_size=”46px” _builder_version=”4.4.8″ header_font=”Poppins|600|||||||” header_text_align=”center” body_font=”Poppins||||||||” body_text_align=”center” body_text_color=”#000000″]

Ne kemi mbështetje online gjatë ditëve të punës, nga ora 9 deri në orën 19:00

[/et_pb_blurb][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Product has been added to your cart
Këtë e pëlqejnë %d blogues: